Jak na to?

Jak začít s rekonstrukcí bytu, domu, koupelny?

Prvním krokem je kontaktování našeho technika telefonicky nebo kontaktním formulářem, který si s Vámi domluví schůzku v místě realizace. Na místě technik provede zaměření a domluví s Vámi veškeré detaily. Tato schůzka trvá cca 1.hodinu a je zcela zdarma. Technik Vám také předá katalog ze kterého můžete čerpat inspiraci pro Váš nový domov. Katalog je také zdarma. Podle náročnosti rekonstrukce Vám bude do tří dnů vypracována cenová kalkulace všech prací a materiálů potřebných k realizaci. Cenový návrh je také zpracováván zdarma. Pokud se Vám bude cenová kalkulace líbit, dohodneme s Vámi termín realizace a dochází k podpisu smlouvy o dílo. Od zahájení rekonstrukce až po její ukončení se prakticky o nic nestaráte, pouze prováděné práce a dodávaný materiál kontrolujete. Zařizujeme také úklid společných prostor.

 

Jak dlouho trvá rekonstrukce bytu, domu, koupelny, bytového jádra?

Rekonstrukce bytového jádra trvá od 4 do 10ti. pracovních dnů, záleží na složitosti.

Jaké práce se při rekonstrukci bytu, domu, koupelny,  bytového jádra provádí?

Pokud máte klasické jádro (umakart), práce probíhají v tomto pořadí: Demontáž jádra, závoz materiálů, výstavba konstrukcí, montáže (voda, kanalizace, elektrorozvody, sádrokartonové podhledy), stěrka s perlinkou a štukem na nové zdivo, montáž obkladů a dlažeb, kompletace prvků (vana, sprcha, WC, umyvadlo, skřínky), vyklizení a odvoz suti, úklidové práce.
Pokud máte jádro zděné, odpadají bourací a stavební práce konstrukcí.
S každou další rekonstruovanou místností v plné míře, tzn. odstranění maleb nebo tapet, penetrace, montáž elektrorozvodů zasekáním nebo lištováním, stěrka se štukem popř. stěrka s perlinkou a štukem, malby (bílá základní primalex) a výměnou podlahových krytin, se doba rekonstrukce prodlužuje o cca 3 pracovní dny.

Pokud máte další otázky, kontaktujte nás.